סלבס
בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: אימג'בנק/GettyImages ,getty images)
שולם שולם לעולם - אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט
|
צילום: אימג'בנק/GettyImages

לא כל כך מהר: השמועות על הפיוס של בראד ואנג'לינה

הדיווח בצהובון Us Weekly על כך שאנג'לינה ג'ולי ובראד פיט מקפיאים את תהליך הגירושים הוא דיווח משמח, אבל לא ממש מדויק. אתרים מסביב לעולם מדווחים שאין אמת בשמועות, ושהגירושים אמנם לוקחים זמן, אבל נמשכים במלוא הכוח

עדן יואל | mako | פורסם 10:15 10.08.17 

שנה גודל אות

לא כל כך מהר. כולנו שמחנו לשמוע על הפּוּס-משחק בתהליך הגירושים של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי. כלומר, אולי לא כולנו, כי אנחנו באופן אישי מתפרנסים מסבל של סלבס, אבל הנימה הכללית בדיווחים על מערכת היחסים המשתקמת של בראד ואנג'י היתה חיובית עד מאוד.

אז כן, על פי סיפור השער של הצהובון Us Weekly, פיט וג'ולי הקפיאו את תהליך הגירושים שלהם. זו כותרת מפוצצת, אבל כדאי לקחת אותה בערבון מוגבל. בכתבה עצמה, שמבוססת על שיחה עם מקורב לאנג'לינה, הניסוחים זהירים יותר: "הם לא עשו שום דבר כדי לקדם את (הגירושים) כבר כמה חודשים", מסביר המקור של Us Weekly, "ואף אחד לא חושב שהם יסיימו אותם". על אנג'לינה עצמה, אומר המקור ש"היא עדיין מאוהבת בו".

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: אימג'בנק/GettyImages ,mako)
ניסוחים זהירים יותר - בראד ואנג'לינה
|
צילום: אימג'בנק/GettyImages

על פי אותה כתבה, מה שגרם לבני הזוג לשעבר לשנות את דעתם היה השינוי שבראד פיט עשה באורח חייו – שינוי שכלל גם תהליך לא פשוט של גמילה מאלכוהול. בראד דיבר על כך באריכות בראיון ל-GQ לפני כמה חודשים.

המקורב לאנג'לינה סיפר ש"אם הוא יוכיח שהוא מחויב לגידול משפחה", היא תשקול להכניס אותו חזרה לחייה כבן זוג. ובכן, אם העשור השלם שהוא העביר בחברתה וגידל יחד איתה את שגר הילדים שלהם לא הוכיח לה סופית שהוא בעניין, מה כבר יוכיח?

"כולם חושבים שהם יחזרו אחד לשניה", סיכם המקור של Us, "לא נופתע אם הם יכריזו שהם מבטלים את הגירושים ומנסים ללבן את העניינים ביניהם". וכאן טמון הקאץ': "לא נופתע אם". אם הגירושים יבוטלו, זה אכן יהיה מרגש, משמח וכו'. אבל נכון לעכשיו לא נאמר שום דבר על ידי שום גורם רשמי מטעמם של בני הזוג. למעשה, אנג'לינה ג'ולי בעצמה התראיינה לאחרונה ל-Vanity Fair וסיפרה על החיים החדשים שבנתה לעצמה אחרי הפרידה. אם אכן היתה סולחה על הפרק, היינו מצפים שהיא (או כל יחצ"ן שעובד בשבילה) תתייחס לכך, ולו ברמז.

אנג'לינה ג'ולי (צילום: Gettyimages IL ,getty images)
לא אמרה בעצמה שום דבר - אנג'לינה ג'ולי
|
צילום: Gettyimages IL

למעשה, כיוון שהמגזין שמכיל את הראיון עם ג'ולי אמור להגיע לדוכנים בשבועות הקרובים, יש כבר מי שטוענים שהדיווחים על הפיוס הם לא יותר מניסיון תחרות בין שני גופי תקשורת. אתרים מסביב לעולם כבר החלו לדווח על מקורבים לבני הזוג שסותרים את הטענות על הפיוס. באתרים האלה מצוטטים מקורבים אחרים, הטוענים שתהליך הגירושים של אנג'י ובראד אמנם ארוך, אבל הוא בהחלט נמשך במלוא המרץ.

ובקיצור, מותר וכדאי להחזיק אצבעות, אבל נכון לעכשיו, אלה רק שמועות, ואפילו לא שמועות מבוססות במיוחד.