תרבות

קונאן אובריאן יגיע לישראל

מנחה הלייט נייט הפופולארי יצלם את תוכניתו בישראל, כך הודיע בחשבון הטוויטר שלו, ורמז כי הביקור יקרה במקביל להגעתו של ג'ראד קושנר, שליח טראמפ למזרח התיכון. אובריאן צפוי לצלם ספיישל דוקומנטרי על ישראל במשך מספר ימים, בדומה לפרקים דוקומנטריים שצילם בעבר במדינות אחרות

מערכת ערוץ התרבות | mako | פורסם 15:04 12.08.17 

שנה גודל אות

מגיש הטלוויזיה האמריקני קונאן אובריאן יגיע לראשונה לישראל בסוף החודש לצילומי תכנית הלייט נייט שלו, המשודרת ברשת הכבלים האמריקאית TBS. המנחה הג'ינג'י המצליח צפוי לצלם ספיישל דוקומנטרי על ישראל במשך מספר ימים, בדומה לפרקים דוקומנטריים שצילם בדרום קוריאה, מקסיקו, קובה וארמניה.

הלילה פרסם אובריאן בעמוד הטוויטר שלו כי הוא יגיע לישראל בקרוב. אובריאן התייחס בציוץ לפרסומים על כוונות נשיא ארה״ב טראמפ לשלוח למזרח התיכון את יועצו ג׳ראד קושנר, בניסיון להניע את שיחות השלום. ככל הנראה הביקור ייערך במקביל להגעתו של קושנר, ונראה כי האירוע יסוקר וישולב בתכנית. 

הציוץ בו קונאן אובריאן הודיע על ביקורו הצפוי בישראל

את צילומי הספיישל בישראל יפיקו אסף ורוני נאוי, בעלי חברת ההפקה נאוי פרו, המפיקה בין היתר את תכנית הלייט נייט של גורי אלפי ״היום בלילה״ המשודרת בקשת. החיבור בין חברת ההפקה הישראלית להפקה של אובריאן נעשה באמצעות הקונסול הכללי בלוס אנג׳לס סאם גרונדוורג ומנכ״ל קשת אבי ניר.

אובריאן אירח לפני כמה חודשים את גל גדות בתכניתו, אז למרות שזהו ביקורו הראשון בישראל, אפשר להאמין שהוא קיבל כמה טיפים מהכוכבת המקומית. בזמן שאתם מחכים להגעתו של המנחה הפופולארי לישראל, צפו בקטע מתוכניתו, בו הוא מנסה ללמוד איך ללכת מכות כמו גיבור על, בשיעור פרטי מוונדר וומן בכבודה ובעצמה: